Poruba, Vřesinská - BEZ BARIÉR

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MĚSTSKÁ HROMADNÁ DOPRAVA OSTRAVA > TRAMVAJ
 
Kontakty:
Poruba, Vřesinská (výstupní)
Přístupnost:
             
Vstup
Nástupiště s výškou nástupní hrany 14-20 cm je opatřeno povrchem z mírně zvlněného litého asfaltu s většími poruchami a přístřeškem (společný pro více nástupišť). Přístup úrovňový přes chodník, přechod pro chodce a místo pro přecházení přes tramvajový pás. Nájezd na nástupiště v podélném sklonu 4,6 % a příčném sklonu 5,3 %.
Poznámka

Kontakty:
Poruba, Vřesinská (směr Přívoz, Vítkovice, Dubina)
Přístupnost:
             
Vstup
Nástupní ostrůvek s výškou nástupní hrany pouze 9 cm je opatřeno povrchem z mírně zvlněného litého asfaltu s menšími poruchami a přístřeškem. Přístup úrovňový přes přechod pro chodce a místo pro přecházení přes tramvajový pás. Nájezd na nástupiště z betonové dlažby bez nerovností v podélném sklonu 3 %.
Poznámka

 
Kontakty:
Poruba, Vřesinská (nástupní spoje č. 5, výstupní spoje č. 7,8)
Přístupnost:
             
Vstup
Nástupiště s výškou nástupní hrany 17-20 cm je opatřeno povrchem z mírně zvlněného litého betonu bez poruch a přístřeškem (společný pro více nástupišť). Přístup úrovňový přes chodník, přechod pro chodce a místo pro přecházení přes tramvajový pás. Nájezd na nástupiště v podélném sklonu 4,6 % a příčném sklonu 5,3 %.
Poznámka

Kontakty:
Poruba, Vřesinská (směr Zátiší)
Přístupnost:
             
Vstup
Nástupiště s výškou nástupní hrany pouze 9 cm je opatřeno povrchem z mírně zvlněného litého betonu s většími poruchami a přístřeškem (společný pro více nástupišť). Přístup úrovňový přes chodník, přechod pro chodce a místo pro přecházení přes tramvajový pás. Nájezd na nástupiště v podélném sklonu 3,4 %.
Poznámka
Nástupiště v oblouku, pro nástup slouží plošina v kolejišti, po zvednutí umožňuje propojení nástupiště s vyklápěcí plošinou tramvajového vozidla.
5 / 2020, OOV
Fotogalerie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky